5 סיבות לשכור אוטובוס עם נהג ולא לנסוע ברכבים פרטיים לטיולים

5 סיבות לשכור אוטובוס עם נהג ולא לנסוע ברכבים פרטיים לטיולים

אם תבררו מעט בקרב הקהילות הקרובות שאתם גרים בהן תגלו קבוצות רבות של אנשים, בין אם מדובר בקבוצות חברים מהצבא או משלבים אחרים בחיים, או אנשים הגרים באזור מסוים, היוצאים לטיולים מאורגנים בכל רחבי הארץ. בדרך כלל כאשר יוצאים לטיול מאורגן בקבוצות עדיף לשכור את שירותיו של חברת הסעות מקצועית ומנוסה. הינה כמה סיבות לכך.

מדוע כדאי לשכור את שירותיה של חברת הסעות לטיולים ברחבי הארץ:

  • חוסך מריבות – קבוצה של אנשים תצטרך להוציא מספר רכבים ואז יתחילו הוויכוחים על ההשתתפות בהוצאות הדלק, כמה כל אחד שם, כמה דלק באמת יצא ועוד. כששוכרים מידיבוס או אוטובוס מחברת הסעות המחיר ידוע מראש ותולכו לחלק אותו בין חברי הקבוצה באופן שווה.
  • בטוח יותר – כאשר אתם לוקחים חלק בטיול אתם ודאי עשויים להתעייף, זאת לעומת הנהג שיסיע אתכם מטעם חברת הסעות שהוא ילווה אתכם בנהיגה וינוח כאשר אתם תימצאו בין המסלולים והאטרקציות. כך הוא ישמור על ערנות כאשר יסיע אתכם בבטחה ממקום למקום.
  • אתם בחופשה – נהיגה היא ללא ספק עבודה מעייפת. כאשר מדובר בכמה דקות נסיעה זה לא נורא וסביר להניח שלא תצטרכו לשכור חברת הסעות בשביל זה, אך כאשר מדובר על נסיעות לאורך יום שלם או לאזור אחר בארץ, סביר להניח שהנהיגה תעייף את הנהגים, שבסך הכול רוצים גם הם ליהנות מהחופש והטיול. לכן – אם תשאלו אותם, עדיף יהיה לשכור הסעות מיניבוס או אוטובוס עם נהג פרטי שילווה אתכם לאורך הטיול. 
  • חסכוני יותר – כאשר צריכים להוציא כמה רכבים ולשלם מאות שקלים לתדלוק כל רכב פרטי ההוצאות עשויות להיות גם כך גבוהות יותר מאשר השכרת אוטובוס
  • מתקדמים כקבוצה – כאשר יוצאים כמה רכבים, נהגים והקבוצה הגדולה מתחלקת לכמה קבוצות קטנות הרבה יותר מאתגר לעקוב ולהיות מתואמים. כאשר יוצאים עם אוטובוס אחד גדול הרבה יותר קל לשמור על תיאום בין חברי הקבוצה.

לסיכום

אם אתם מתכננים טיול בקרוב נשמח לספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ולספק לכם שירותי הסעות מכל הלב עם נהג מנוסה וכלי רכב ממוזגים ונעימים.

 

אנא דרגו את המידע
אוטובוס לטיולים
אולי יעניין אותך גם:
דילוג לתוכן