הסעות נכים

הסעות נכים

הסעות נכים ואנשים עם מוגבלויות

אנשים עם מוגבלות מרגישים לעיתים קרובות שהם נשכחים מאחור ואינם מקבלים את אותו היחס האישי והמותאם שמקבלים אנשים שאינם סובלים מנכויות. אנשים עם מוגבלות רבים מדווחים על קשיים יומיומיים אל מול תחבורה ציבורית לא נגישה, מסעדות ללא רמפה או מקומות עבודה ללא מעלית.

המטרה של סגל טורס חברת הסעות היא לדאוג לשירות מלא, שווה ואדיב לאנשים עם מוגבלות מכל סוג. אנו מספקים רכבי הסעות לנכים ולאנשים עם מוגבלות המותאמים לכיסאות גלגלים ומאובזרים בהתאמות נוספות למגוון צרכי הנוסעים ובכדי שהם ייהנו מנוחות מרבית.

צוות נהגים מסור ומתחשב

הסעת נכים ואנשים עם מוגבלות דורשת התחשבות, סבלנות ויחס שווה אל כל אדם באשר הוא אדם.

נהגי הסעות סגל נבחרים בקפידה, ועל אחת כמה וכמה אלו המשמשים כנהגים בהסעות נכים. אנו דואגים שהנהגים שלנו יהיו בעלי אורך רוח, חיוך חם ואוזן קשבת. כאשר מדובר בנסיעות קבועות כמו הסעה למוסד לימודים או עבודה, אנו דואגים לספק נהג קבוע שיכיר את הנוסעים וישמח להושיט יד לסייע בעלייה ובירידה מההסעה, עפ"י צרכי הנוסעים.

רכבי הסעות נכים, מאובזרים וחדשניים

רכבי הסעות לנכים ואנשים עם מוגבלות של חברת הסעות סגל מאובזרים בציוד מיוחד לנכים כולל מעלית חשמלית (לעלייה או ירידה מהרכב), דלת רחבה למעבר כיסא גלגלי, מקום מרווח לכיסא גלגלים, מעקה בטיחות, חגורות מותאמות לכיסא גלגלים וכמובן מקום ישיבה למלווים.

רכבי הסעות לכל מטרה

אנו מספקים רכבי הסעות לנכים ואנשים עם מוגבלות לטיולים, מוסדות לימוד, עבודה, מוסדות רפואיים, הסעות לשדה התעופה ועוד. רכבי ההסעות שלנו מספקות חוויה נוחה, בטוחה ונגישה ללא קושי.

חברת "הסעות סגל- Segal Toursחברת הסעות בצפון – הינה חברת הסעות בעלת ניסיון של למעלה מ – 20 שנה בתחום ההיסעים. החברה מנוהלת על ידי שוקי סגל (מנכ"ל החברה) והינה אחת מחברות ההיסעים המתקדמות והמובילות בארץ.

צי הרכב של חברת הסעות סגל מציע מגוון רכבים מפוארים וחדישים, מידיבוס, אוטובוסים, מיניבוסים, רכבים להסעת נכים ואנשים עם מוגבלות (מעלונים) ומוניות. פאר כלי הרכב של החברה מתבטא במושבים רחבים ונוחים, התקדמות טכנולוגית, חיבור WIFI בכל הרכבים לצורך גלישה באינטרנט, מערכת בקרה ושליטה GPS וכמובן מערכת שמע ו-DVD המחובר למסך טלוויזיה לנסיעה נעימה ומהנה.

אנא דרגו את המידע
אוטובוס הסעות סגל
שירותים נוספים בהסעות סגל:
TAXI הסעות סגל

מוניות בהזמנה אישית

מוניות בהזמנה אישית צריכים הסעה לנתב"ג ? זקוקים למונית ספיישל לכל צורך? צי המוניות של הסעות סגל ממתין שליחה שלכם הזמינו מוניות ספיישל לכל

קרא עוד »
חברת הסעות בצפת

אוטובוסים צפת

חודש אלול הוא חודש של סליחות, חודש של תפילות ותעניות. השנה יותר מתמיד חסרה תחושת הרוחניות באוויר, הקורונה מונעת מאיתנו

קרא עוד »
דילוג לתוכן