מידיבוסים – הסעת נוסעים 20-40 מושבים

מידיבוסים – הסעת נוסעים 20-40 מושבים

מידיבוס דומה במראהו לאוטובוס, אולם בגודלו הוא דומה יותר למיניבוס. מידיבוס מיועד למקרים בהם נדרשים מספר בינוני (20-40) של מושבים לכל נסיעה. במקום לשכור אוטובוס יקר, ניתן לשדרג ממיניבוס למידיבוס ובכך להנות מעד 39 מקומות ישיבה ולחסוך בעלויות. מידיבוס מעניק חווית נסיעה נהדרת בדומה לכל הרכבים בחברת "הסעות סגל". המידיבוסים שלנו מפוארים ומאובזרים במגוון התאמות ומוצרים חדשניים

צי הרכבים של סגל הסעות

אנו בסגל טורס מחזיקים צי רכבים עשיר ומגוון עם רכבים המתאימים להסעת ילדים ואפילו להסעות נכים ואנשים עם מוגבלויות. שכירת מידיבוס מאפשרת חווית נסיעה אינטימית יותר ומתאימה לנסיעות ארוכות או קצרות בקבוצה בגודל בינוני. כל מידיבוס בחברתנו מאובזר במערכת שמע, מסך טלוויזיה ומערכת DVD.

מושבי הנסיעה מרופדים ונוחים וכמובן כל אחד מהם הינו עם חגורת בטיחות. כלי הרכב בחברת "הסעות סגל" עוברים בדיקה של קצין בטיחות ועומדים בתקני משרד התחבורה להובלת נוסעים,ילדים או מבוגרים.

מידיבוסים לבעלי מוגבלויות כוללים גם מעלונית, דלת רחבה יותר, מעקה בטיחות, וציוד נוסף לבעלי מוגבלויות כך שאיכות ונוחות הנסיעה תהיה מקסימאלית.

רכב הסעה מותאם לכל טיול

אנו מספקים רכב הסעה בהתאמה לכל צורך. בין אם הטיול הוא טיול חברים, טיול משפחות, טיול בית ספר או טיול של תיירים – אנו מספקים פתרונות הסעה ומידיבוסים איכותיים לכל מטרה.

פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים אודות הצעת מחיר למידיבוס לטיול.

רכבי הסעות לכל מטרה

חברת "הסעות סגל- Segal Toursחברת הסעות בצפון – הינה חברת הסעות בעלת ניסיון של למעלה מ – 20 שנה בתחום ההיסעים. החברה מנוהלת על ידי שוקי סגל (מנכ"ל החברה) והינה אחת מחברות ההיסעים המתקדמות והמובילות בארץ.

צי הרכב של חברת הסעות סגל מציע מגוון רכבים מפוארים וחדישים, אוטובוסים, מיניבוסים, רכבים להסעת נכים ואנשים עם מוגבלויות (מעלונים) ומוניות. פאר כלי הרכב של החברה מתבטא במושבים רחבים ונוחים, התקדמות טכנולוגית, חיבור WIFI בכל הרכבים לצורך גלישה באינטרנט, מערכת בקרה ושליטה GPS וכמובן מערכת שמע ו-DVD המחובר למסך טלוויזיה לנסיעה נעימה ומהנה.

חברת הסעות סגל מחזיקה בצי רכבים נוספים: מיניבוסים, אוטובוסים, מוניות ועוד.

אנא דרגו את המידע
מידיבוס
עוד סוגי הרכבים בצי שלנו:
הסעות לבית ספר

מוניות

צריכים להגיע ממקום למקום אך הרכב במוסך או שאולי בדיוק מכרתם אותו? תחבורה ציבורית לא תמיד נוחה, לא מבחינת הזמן

קרא עוד »
אוטובוס הסעות סגל

אוטובוס זעיר

לחברת "הסעות סגל Segal Tours" צי רכבים גדול, המכיל בין היתר אוטובוסים להסעות מהיצרנים המובילים בעולם (Mercedes, Volvo, scania )

קרא עוד »
הסעות עובדים

מיניבוסים

משמעות השם מיניבוס הינו אוטובוס קטן. המיניבוסים שלנו בחברת "הסעות סגל" מפוארים ומאובזרים בדומה לאוטובוסים. צי רכבים עשיר ומגוון החל ממיניבוסים הסעות בעלי 19-20

קרא עוד »
דילוג לתוכן