למה כדאי לחברה להעסיק שירותי הסעות עובדים?

למה כדאי לחברה להעסיק שירותי הסעות עובדים?

שירותי הסעות הינם מהשירותים הנפוצים ביותר בישראל. חלקם שירותים מזדמנים וחד פעמיים כמו הסעה לטיול או לאירוע, וחלקם שירותים קבועים כמו הסעות לבית הספר או הסעות עובדים המסופק במסגרת שת"פ קבוע בין חברת ההסעות לגוף המזמין. בכל הנוגע להזמנת שירותי הסעות לעובדים שלכם תוכלו ליהנות ממגוון רחב של יתרונות משמעותיים, החל מיחס טוב יותר לעובדים שלכם ותנאים טובים ועד לחיסכון כלכלי. 

היתרונות של בתי עסק בהשכרת הסעות לעובדים

  • חיסכון כלכלי – השכרת שירותי הסעות עובדים יכולה לחסוך לבעל העסק בעלויות החזר הנסיעות לעובדים. על פי החוק בישראל בעל העסק חייב לספק החזרי נסיעות לעובדים. על אף שבדרך כלל העלויות יהיו מותאמות לנסיעה באוטובוס ולאו דווקא החזרי דלק ברכב פרטי, עדיין כאשר מדובר על עשרות או מאות עובדים שצריך לספק להם החזר – ניתן יהיה לחסוך משמעותית בעלויות בהשכרת שירותי הסעות לעובדים.
  • פתח להעסקת עובדים לא ניידים – מפעלים רבים המחפשים לגייס עובדים מכירים באתגרים השונים בדרך, שאחד הנפוץ ביותר שבהם הוא כמובן נושא הניידות. תחלופת העובדים במפעלים הינה גבוהה ובמפעלים בצמיחה תמיד מחפשים עובדים חדשים. כאשר המפעל מספק לעובדיו שירותי נסיעות הלוך וחזור הוא מגדיל את הסיכוי למציאת עובדים נוספים שאינם ניידים באופן עצמאי. 
  • הגעה בזמן למשמרת – עם שירותי הסעות עובדים של חברת הסעות תוכלו להיות בטוחים שהעובדים יגיעו בזמן למשמרת. הנהג מטעם חברת ההסעות ידאג להגיע בזמן לנקודות האיסוף ולהסיע את העובדים למשמרת שלהם בזמן כך שבעל העסק יבטיח עבודה שוטפת והפחתת ההתעסקויות עם תגבורים וחוסרים בשל איחורים.
  • לישון בראש שקט – הטבע שלנו כבני אדם הוא קודם כל לסמוך על עצמנו. נסמוך על עצמנו בנהיגה יותר מאשר נסמוך על מישהו אחר שנשב ברכב שלו. הסעה מטעם בית העסק היא הדבר הכי קרוב של בעל העסק לנציג מטעמו שידאג לעובדים להסעה בטוחה הלוך וחזור.

בחירת חברת ההסעות הנכונה לראש השקט שלכם

הסעות סגל הינה חברת הסעות בצפת והסביבה. נשמח להעניק לכם את שירותי ההסעות הטובים והמקצועיים ביותר באופן שוטף, במחיר אטרקטיבי ועם כלי רכב ממוזגים, מרווחים ונעימים שיספקו חוויית שירות נהדרת לעובדים שלכם. 

אנא דרגו את המידע
שירותי הסעות עובדים
אולי יעניין אותך גם:
דילוג לתוכן