חברת הסעות עובדים מומלצת בצפון

חברת הסעות עובדים מומלצת בצפון

בתי עסק רבים מעדיפים לסחור את שירותיה של חברת הסעות כדי לחסוך בעלויות החזרי הנסיעות לעובדים. על פי החוק מעסיקים חייבים לשלם לעובדיהם החזרי הנסיעות, על פי המחירים המקובלים בתחבורה הציבורית באזור שבין מגוריו של העובד למקום העבודה. לבעל העסק ניתנת האפשרות לספק לעובדים הסעות מהבית לעבודה ובחזרה, ובכך לחסוך בהוצאות אלו. כאן נכנסת לתמונה חברת הסעות מקצועית שתוכל לספק את השירות בצורה בטוחה, תוך הפקדה על עמידה בזמנים, הכרת סגל העובדים ונקודות העצירה הרלוונטיות ובעלת היכולת לספק את השירותים באופן שוטף. 

איך לבחור חברת הסעות מומלצת בצפון?

  • שירותי החברה – בדקו אילו שירותים החברה מספקת והאם הסעות עובדים הם חלק בלתי נפרד משירותי החברה או שמדובר בשירות חדש ואין לחברה עדיין ניסיון בו? הם החברה מנוסה באספקת שירותי הסעות קבועים מדי יום או רק בשירותים מזדמנים או כמו הסעות לטיולים?
  • צי רכבים – האם צי הרכבים של החברה הוא מספיק כדי לספק לכם את השירותים באופן שוטף? חברת הסעות קטנה עם 2-3 אוטובוסים/מיניבוסים לרוב לא תוכל לספק שירותי הסעות באופן שוטף וגם לקחת על עצמה עבודות אחרות. אתם רוצים לבחור בחברת הסעות שיש לה צי רכבים מספיק גדול לספק את השירותים הנדרשים לכם.
  • נהגים מנוסים – בחרו בחברה המעסיקה נהגים מנוסים בעלי סוג הרישיון הנדרש לאוטובוס או למיניבוס בו ינהגו.
  • מחיר – הצעת המחיר של החברה צריכה לחסוך לכם בעלויות החזרי הנסיעות לעובדים כדי שהשכרת השירות תהיה משתלמת עבורכם. כדאי יהיה לוודא מה אתם מקבלים בתמורה למחיר: נקודות עצירה, כמות עובדים שניתן לאסוף, סוג הרכב בו תעשה שימוש חברת ההסעות ועוד.
  • ביטוחים ואישורים רלוונטיים – וכמובן שחשוב לבדוק שלחברה יש רישיון עסק בתוקף, שכלי הרכב מטופלים, בעלי רישיון וביטוח תקפים ועוד.

אוטובוס, מיניבוס או טרנזיט?

בדרך כלל כאשר מדובר על הסעות עובדים החברה תעשה שימוש במיניבוס או טרנזיט. הסעות מיניבוס יתאימו ברוב המקרים גם לעתים כאשר יש הצורך לאסוף עד פחות מ10 עובדים בסבב עצירות מסוימת ייתכן וטרנזיט תספיק ותהיה גם חסכונית יותר לבעל העסק.

5/5 - (1 vote)
הסעות לבית ספר
אולי יעניין אותך גם:
דילוג לתוכן