אוטובוס זעיר

אוטובוס זעיר

לחברת "הסעות סגל Segal Tours" צי רכבים גדול, המכיל בין היתר אוטובוסים להסעות מהיצרנים המובילים בעולם (Mercedes, Volvo, scania ) אוטובוסים מפוארים ומרווחים עם 8-19 מושבים מרופדים ונוחים, תא מטען גדול וכמובן מיזוג ותאורה.

כל צי הרכבים וכך גם האוטובוסים של חברת "סגל הסעות" מאובזרים בחגורות בטיחות, עוברים בדיקה של קצין בטיחות באופן רציף לפחות אחד לחודש וכולם בעלי אישורי הבטיחות הנדרשים על ידי משרד התחבורה וכמובן במידה ומשמשים להסעת ילדים הם בעלי פנסי אזהרה. האוטובוסים של הסעות סגל צפת מצוידים בכל בכדי שאיכות הנסיעה ובטיחות הנסיעה תהיה מקסימאלית.

לגבי איכות ונוחות הנסיעה,כל האוטובוסים של הסעות סגל מאובזרים במכשיר DVD , טלוויזיה ומערכת שמע, חיבור לWIFI לגלישה נוחה באינטרנט ומערכת בקרה GPS כך שתוכלו להגיע בזמן ולמקום הנכון וכמובן ליהנות מהנסיעה בהסעה.
האוטובוסים של חברת "סגל הסעות" מתאימים למגוון סוגי נסיעות: הסעות טיולים, הסעות לאירועים בצפוןהסעות עובדים ואפילו הסעות נכים ואנשים עם מוגבלויות.

חברת הסעות סגל מחזיקה בצי רכבים נוספים: מיניבוסיםמידיבוסים מוניות ועוד.

אנא דרגו את המידע
אוטובוס הסעות סגל
עוד סוגי הרכבים בצי שלנו:
הסעות לבית ספר

מוניות

צריכים להגיע ממקום למקום אך הרכב במוסך או שאולי בדיוק מכרתם אותו? תחבורה ציבורית לא תמיד נוחה, לא מבחינת הזמן

קרא עוד »
הסעות עובדים

מיניבוסים

משמעות השם מיניבוס הינו אוטובוס קטן. המיניבוסים שלנו בחברת "הסעות סגל" מפוארים ומאובזרים בדומה לאוטובוסים. צי רכבים עשיר ומגוון החל ממיניבוסים הסעות בעלי 19-20

קרא עוד »
דילוג לתוכן