אוטובוס או מיניבוס? זאת השאלה

אוטובוס או מיניבוס? זאת השאלה

שירותי הסעות יכולים לשמש כאופן חד פעמי לנסיעה אחת, לנסיעה הלוך חזור באותו היום, לליווי קבוצה בנסיעות לכמה ימים ואף במסלול נסיעות קבוע עם שירות קבוע ורציף שחברת ההסעות תספק לכם. השאלה שנשאלת לרוב היא האם כדאי להזמין אוטובוס או מיניבוס? ובכן, אין תשובה חד משמעית בנושא כיוון שצריך לבחון כמה פרמטרים שונים ובהתאם לכך לבחור בשירות ההסעות המתאים לכם ביותר. הסעות סגל – חברת הסעות בצפת והסביבה, תשמח להעניק לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר המתאים לצרכים שלכם ולייעץ לכם אודות השירות המומלץ ביותר עבורכם.

אילו פרמטרים נרצה לבחון לפני בחירת אוטובוס או מיניבוס?

  • כמות הנוסעים – אז כמובן שהפרמטר הראשון יתקשר לכמות הנוסעים. אם אתם מזמינים למשל הסעה לאורחים שלכם לאירוע מסוים, ויש לכם עד 20 אנשים לאסוף, ייתכן והבחירה החסכונית יותר תהיה לשכור מיניבוס. במידה ואתם מוציאים קבוצה של 30-40 איש לטיול, כמובן שתצטרכו אוטובוס בשירות הסעות תיירים. אוטובוס יכול להכיל בין 54 ל-60 נוסעים בדרך כלל ואילו מיניבוס מתאים עד כדי 20 נוסעים.
  • מהות הנסיעה – אוטובוס יהיה גם יותר נוח, מרווח ונעים לנסיעה עבור הנוסעים וגם יהיה בטוח יותר לנסיעות ארוכות יותר. על כן, כדאי יהיה לחשוב על מהות הנסיעה והצורך בה. שלא כמו הזמנת הסעות לנתבג, שם מונית גדולה עשויה להספיק בדרך כלל, כאשר מדובר על הסעות לטיולים, לאירועים או אפילו הסעות קבועות לבתי ספר לילדים למשל – בדרך כלל צריך יהיה כלי רכב גדול כמו אוטובוס. 
  • כמות הציוד – נניח שאותה קבוצה של 20 תיירים יוצאת לטיול בצפון. במידה ומתוכנן לקבוצה טיול בטבע למשל אך ללא בילויי קניות למיניהם, ייתכן ולכל אחד או זוג יהיה תיק צד שיישאו אותו עליהם ומיניבוס יספיק. אך אם אותה קבוצה תעצור לקניות, תצטרכו לקחת אוטובוס שיהיה בו שטח אחסון גדול יותר לרווחת הקבוצה.

לסיכום

יש מגוון פרמטרים המשפיעים בין בחירת אוטובוס למיניבוס. צריך לקחת בחשבון את הנוחות, הריווח, המיזוג, שטח האחסון הנדרש וכמובן את כמות הנוסעים הצפויה. הצוות המקצועי של הסעות סגל ישמח לסייע לכם בבחירת כלי הרכב המתאים לשירות הנדרש לכם.

5/5 - (1 vote)
מיניבוס או אוטובוס
אולי יעניין אותך גם:
דילוג לתוכן