מיניבוסים

מיניבוסים

משמעות השם מיניבוס הינו אוטובוס קטן. המיניבוסים שלנו בחברת "הסעות סגל" מפוארים ומאובזרים בדומה לאוטובוסים.

צי רכבים עשיר ומגוון החל ממיניבוסים הסעות בעלי 19-20 מקומות, כאלו המתאימים להסעת ילדים ואפילו להסעות נכים ואנשים עם מוגבלויות.

הסעות מיניבוס מאפשר חווית נסיעה אינטימית יותר ומתאים לנסיעות ארוכות גם כן אך בקבוצה קטנה יותר, כל מיניבוס בחברתנו מאובזר במערכת שמע, מסך טלוויזיה ומערכת DVD.

מושבי הנסיעה מרופדים ונוחים וכמובן כל אחד מהם הינו עם חגורת בטיחות. כלי הרכב בחברת "הסעות סגל" עוברים בדיקה של קצין בטיחות ועומדים בתקני משרד התחבורה להובלת נוסעים,ילדים או מבוגרים.

בנוסף, אנו מספקים גם מיניבוסים לאנשים עם מוגבלויות כולל מעלונית (מעלית לכיסא גלגלים), דלת רחבה יותר, מעקה בטיחות וציוד נוסף להסעת בעלי מוגבלויות, כך שאיכות ונוחות הנסיעה תהיה מקסימלית

מיניבוסים לנשים עם מוגבלויות כוללים גם מעלונית, דלת רחבה יותר, מעקה בטיחות – ציוד לנכים כך שאיכות ונוחות הנסיעה תהיה מקסימאלית.

הסעות מיניבוס – הסעות באיכות גבוהה

יוצאים לטיול משפחות? זקוקים להסעה לשדה התעופה או ממנו? רוצים להביא את החברים של החתן ממקום מרוחק? אנו מספקים פתרונות היסעים מותאמים אישית עפ"י צרכיכם. ניתן לשכור את שירותינו לשעה או שעתיים או לכמה ימים- ואנו נספק עבורכם מיניבוסים הסעות מאובזר וטכנולוגי לכל צורך.

הנהגים שלנו מקפידים על יחס שירותי ונעים, עמידה בזמנים ורכבים נקיים ומתוחזקים היטב.

למה לבחור בסגל טורס?

לחברת ההסעות סגל טורס ניסיון רב של שנים עם צוות נהגים מובחרים, אמינות ודייקנות ללא פשרות

חברת "הסעות סגל- Segal Tours" חברת הסעות בצפון – הינה חברת הסעות בעלת ניסיון של למעלה מ – 20 שנה בתחום ההיסעים. החברה מנוהלת על ידי שוקי סגל (מנכ"ל החברה) והינה אחת מחברות ההיסעים המתקדמות והמובילות בארץ.

צי הרכב של חברת הסעות סגל מציע מגוון רכבים מפוארים וחדישים, אוטובוסים, מיניבוסים, מידיבוסים, הסעות לנכים ואנשים עם מוגבלויות (מעלונים) ומוניות. פאר כלי הרכב של החברה מתבטא במושבים רחבים ונוחים, התקדמות טכנולוגית, חיבור WIFI בכל הרכבים לצורך גלישה באינטרנט, מערכת בקרה ושליטה GPS וכמובן מערכת שמע ו-DVD המחובר למסך טלוויזיה לנסיעה נעימה ומהנה.

אנא דרגו את המידע
הסעות עובדים
עוד סוגי הרכבים בצי שלנו:
הסעות לבית ספר

מוניות

צריכים להגיע ממקום למקום אך הרכב במוסך או שאולי בדיוק מכרתם אותו? תחבורה ציבורית לא תמיד נוחה, לא מבחינת הזמן

קרא עוד »
אוטובוס הסעות סגל

אוטובוס זעיר

לחברת "הסעות סגל Segal Tours" צי רכבים גדול, המכיל בין היתר אוטובוסים להסעות מהיצרנים המובילים בעולם (Mercedes, Volvo, scania )

קרא עוד »
דילוג לתוכן